Cechy Oprogramowania:

Niezwykle proste i intuicyjne narzędzie

Oprogramowanie Gastro Finanse nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia z programami komputerowymi ani fachowej wiedzy z zakresu controllingu. Program napisano tak, by codzienna praca z nim była prosta i intuicyjna oraz nie zajmowała Tobie więcej niż kilka minut. Otrzymane analizy i zestawienia są przejrzyste i intuicyjne.

Pełna kontrola Twojego biznesu

Gastro Finanse umożliwia Ci pełną kontrolę Twojego biznesu. Poświęcając maksymalnie kilka minut dziennie pracy z programem otrzymasz szeroką gamę analiz i zestawień niezbędnych do efektywnego zarządzania biznesem gastronomicznym oraz podejmowania decyzji. Kontrolujesz wszystkie typy kosztów, zyskowność, koszty zużycia surowców, zobowiązania.

Dla gastronomii pojedynczej i sieciowej

System gotowy jest do zastosowania w różnego typu firmach gastronomicznych – pojedynczych i sieciowych – oraz w różnych strukturach zrządzania – firmy zarządzane jednoosobowo i zhierarchizowane.

Minimum wprowadzania danych, maksimum analiz

W programie Gastro Finanse dane wprowadzasz w jednym miejscu korzystając z prostej i intuicyjne planszy. Raz wprowadzone dane rozgałęziają się na wszystkie główne moduły (wyjątkiem są narzędzia managera). Dodatkowym ułatwieniem jest integracja z pozostałymi systemami znajdującymi się w ofercie firmy (gastro pos, gastro szef).

Zakres Analiz:

Analiza wyniku finansowego

Zadaniem tego modułu jest pełna analiza wszystkich kosztów Twojej gastronomii (surowcowe, operacyjne, personalne), przychodu oraz zyskowności. Dane prezentowane są w formie przejrzystego wyniku finansowego (P&L) z podziałem na grupy, wzbogacone o wykresy i wskaźniki.

Analiza food cost

Analiza Food Cost odpowiada za mierzenie rzeczywistego kosztu surowca poniesionego w danym okresie. Wyniki analiz prezentowane są w formie finansowo-wskaźnikowej, przez co analiza jest doskonałym uzupełnieniem lub alternatywą dla prowadzenia gospodarki magazynowej.

Zarządzanie zobowiązaniami

Proste i szczegółowe zestawienia zobowiązań: zbiorcze i dla każdego z kontrahentów z osobna. Program umożliwi Ci wygodne rozliczanie zobowiązań oraz efektywną kontrolę poziomu zadłużenia. Moduł umożliwia wygodne zarządzanie płatnościami bez względu na strukturę organizacyjną w firmie (elastycznie nadawane uprawnienia).

Grafiki pracownicze

Moduł umożliwia ci wygodne planowanie czasu pracy personelu, zarządzanie oraz drukowanie – grafików, list obecności, formularzy próśb grafikowych, dyspozycyjności. Równolegle z tworzeniem grafiku moduł generuje prognozę kosztów personalnych (na podstawie utworzonych grafików).

Narzędzia managera

Korzystając z programu Gastro Finanse masz stały dostęp do profesjonalnych narzędzi niezbędnych w codziennej pracy managera gastronomii: kalkulator marż, inwentaryzacja dzienna, raporty kasowe, wzory druków wewnętrznych, inne..