Nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie instalacji dostępu do internetu, od wykonania szaf teleinformatycznych po końcowe urządzenia dostępu do internetu.

Internet w można oferować klientom na wiele sposobów. Od najprostszych form jakimi są gniazda naścienne w pokojach hotelowych i sieci bezprzewodowe WiFi.

Dla sieci WiFi w miejscach publicznych oferujemy ciekawe rozwiązania jak Guest Gate czy Hot Spot z ograniczonym (płatnym) dostępem.

GuestGate jest nowym i wyjątkowym pod wieloma względami urządzeniem, umożliwiającym korzystanie z internetu poprzez łącze działające w sieci lokalnej, ale z wyłączeniem dostępu do tej sieci i jej zasobów. Goście Państwa mogą korzystać z internetu, nie mając jednocześnie dostępu do komputerów działających w sieci lokalnej (chronimy nasze firmowe komputery) i wykorzystujących to samo łącze internetowe. Komputery klientów mogą być też niewidoczne pomiędzy sobą (w zależności od konfiguracji urządzenia).

Stworzenie Hot Spotu z ograniczonym dostępem, może być dodatkowym źródłem zysku dla hotelu. Odbywa się to poprzez zakup serwera kont, który umożliwia dostęp do sieci tylko klientom posiadającym odpowiedni ticket, kupon który uzyskali np. poprzez jego zakup w recepcji. Klientowi można umożliwić taki dostęp na określony czas czy też określoną liczbę danych do ściągnięcia. By uzyskać dostęp do sieci klient podaje kod z ticketu na stronie startowej, która pojawia mu się po połączeniu.