Cyfrowa stacja czołowa Televes T.0X Zobacz większe

Cyfrowa stacja czołowa Televes T.0X

Urządzenie umożliwiające dystrybucję dowolnie wybranych programów satelitarnych w sieci hotelowej bez montażu dodatkowych odbiorników (niezbędny jest tylko telewizor z tunerem DVB-T).

Więcej szczegółów

Ten produkt wyceniany jest indywidualnie. W celu jego zamowienia zadzwoń pod numer 61 842 03 25 lub napisz e-mail na adres: biuro@mcm.com.pl

Dodaj do listy życzeń

Złóż zapytanie !

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o wycenę.

Więcej informacji

Rozwiązaniem najbardziej uniwersalnym i dającym największe możliwości udostępniania telewizji hotelowej jest montaż stacji czołowej. Urządzenie to umożliwia dystrybucję dowolnie wybranych programów satelitarnych w sieci hotelowej bez montażu dodatkowych odbiorników (niezbędny jest tylko telewizor z tunerem DVB-T).

Dzięki niemu możemy indywidualnie dobierać ofertę programową – sami decydujemy jakie programy nas interesują oraz mamy możliwość udostępnienia programów kodowanych jak np. TVN 24, Eurosport, CNN czy BBC oraz kanałów premium jak chociażby Canal+ czy HBO, w tym także programów w wysokiej rozdzielczości HD. 

I choć mogłoby się wydawać, że takie rozwiązanie jest drogie to okazuje się ono niejednokrotnie tańsze od zakupu odbiorników satelitarnych czy wymiany telewizorów.

Oferujemy stacje czołowe z serii T.0X renomowanej firmy Televes. Główną zaletą jest łatwa skalowalność poprzez modułową konstrukcję. Raz zakupiona stacja podstawowa może być łatwo rozbudowywana o kolejne moduły umożliwiające poszerzenie oferty programowej hotelu.

Moduły:

  • uzyskujące sygnał telewizji satelitarnej,
  • konwertujące go do różnych formatów w zależności od samej sieci rozdzielczej: PAL, DVB-T i DVB-C.
  • T0X cyfrowego wyjścia (COFDM i QAM) są zdolne do obierania sygnałów w systemie DVB-S2 umożliwiając tym dostarczanie treści o wysokiej rozdzielczości (HDTV). Dostosowanie parametryczne jest zarówno łatwe, jak i intuicyjne.

 

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, stąd jeśli jesteście Państwo zainteresowani powyższą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem 61 842 03 25 lub na biuro@mcm.com.pl.