Nowy Suszarka do rąk Warmtec M-Flow Zobacz większe

Suszarka do rąk Warmtec M-Flow

moc 2000W, stal nierdzewna szczotkowana

kolor: srebrny

Więcej szczegółów

1 056,10 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Złóż zapytanie !

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o wycenę.

Więcej informacji

Suszarka do rąk: warmtec® M-Flow

Automatyczna suszarka MaxFlow wyśmienicie zastępuje ręczniki papierowe. Dzięki metalowej obudowie i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Mocna obudowa ze stali nierdzewnej szczotkowanej jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne, a przy tym ma wbudowany sygnalizator świetlny w kształcie strzałki, który zmienia kolor w trakcie pracy. Elektryczna suszarka warmtec® MaxFlow działa w pełni automatycznie dzięki czujnikom na podczerwień. Start następuje w momencie zbliżenia rąk do dyszy, której specjalny kształt zwiększa prędkość strumienia ciepłego powietrza do zawrotnej prędkość aż 324 km/h. Pozwala to skutecznie osuszyć dłonie w zaledwie 10 sekund. MaxFlow charakteryzuje się bardzo nowoczesną konstrukcją opartą na wytrzymałym silniku wysokoobrotowym, którego wydajność jest o wiele większa od tradycyjnych silników elektrycznych przy znacznie mniejszym zapotrzebowaniu na energię. Trwałość tej suszarki potwierdza aż 3-letnia gwarancja producenta z możliwością przedłużenia do 5 lat. Te cechy decydują o wyjątkowo ekonomicznej eksploatacji, a w połączeniu z bardzo solidną i ciekawą stylistycznie obudową, plasują to urządzenie w elitarnym gronie najlepszych klasycznych suszarek do rąk dostępnych na rynku. Dopracowana stylistycznie linia kształtu suszarki idealnie komponuje się w każdej łazience. Suszarka MaxFlow zadowoli najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza że jest dostępna na zamówienie z obudową w trzech innych wersjach kolorystycznych: czarny mat, czerwony połysk i polerowana stal.

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® M-Flow:
- wydajny i nowoczesny silnik wysokoobrotowy,
- specjalny kształt dyszy zwiększa siłę dmuchawy,
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- niskie zużycie energii elektrycznej,
- bardzo krótki czas suszenia,
- potężna moc dmuchawy,
- wytrzymały silnik wysokoobrotowy,
- filtr HEPA.
 

Oszczędności ?

Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® M-Flow jest w skali roku ponad 13 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.

Dane modelu warmtec® M-Flow:
napięcie zasilające:
~230V/50Hz
moc grzewcza:
2000W
zasięg czujnika:
5-15 cm
temperatura powietrza:
40°-75°C
prędkość powietrza
> 324 km/h
średni czas suszenia
do 10 sekund
waga:
6 kg
wymiary:
310x325x188mm
stopień ochrony:
IPX1
klasa ochrony:
II
gwarancja:
3 lata (door-to-door)
poziom hałasu:
70dB
 

Dlaczego warmtec®?

Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" – oznacza to, że w przypadku usterki transport do serwisu i ponowna dostawa są dla klienta bezpłatne. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.