Nowy iNELS szklany pokojowy termoregulator GRT3-50 Zobacz większe

iNELS szklany termoregulator GRT3-50

Szklany termoregulator do sterowania wentylatorami.

Panel dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym

Ikony projektowane wedle życzenia klienta, mogą być podświetlane aż w siedmiu kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, różowym, turkusowym i białym.

Więcej szczegółów

Ten produkt wyceniany jest indywidualnie. W celu jego zamowienia zadzwoń pod numer 61 842 03 25 lub napisz e-mail na adres: biuro@mcm.com.pl

Dodaj do listy życzeń

Złóż zapytanie !

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o wycenę.

Więcej informacji

- Termoregulator GRT3-50 jest częścią obszernego asortymentu jednostek sterujących iNELS  do systemu zarządzania pokojem gościnnym i służy do regulacji temperatury w pomieszczeniu.
- Termoregulator posiada ekran do wyświetlania aktualnej temperatury pomieszczenia i żądanej temperatury. Aby ustawić wymaganą temperaturę, można użyć przycisków dotykowych z symbolami "-" i "+".
- GRT3-50 nadaje się również do sterowania klimakonwektorami, a prędkość wentylatora można łatwo regulować za pomocą przycisków dotykowych z symbolami.
- Termoregulator GRT3-50 ma również dwa dodatkowe przyciski dotykowe, których funkcje można regulować za pomocą oprogramowania, na przykład włączanie / wyłączanie klimakonwektora, ogrzewanie / chłodzenie lub komfortową temperaturę ogrzewania lub chłodzenia.
- Termoregulator wyposażony jest w zintegrowany czujnik temperatury do pomiaru temperatury otoczenia.
- GRT3-50 są przeznaczone do montażu w puszce instalacyjnej.