Programy i sprzęt dla hoteli i gastronomii

Przeczytaj

Promocje

Złóż zapytanie !

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o wycenę.

Programy i sprzęt dla hoteli i gastronomii

Wdrażamy oprogramowanie dedykowane dla hoteli, moteli, pensjonatów, restauracji i innych obiektów gastronomicznych. Specjalizujemy się w oprogramowaniu DM Plaza, Gastro POS i Gastro SZEF. Oferujemy również wsparcie techniczne oraz serwis urządzeń.

Programy i sprzęt dla hoteli i gastronomii Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • Programy dla hoteli
  Wdrażamy programy komputerowe przeznaczone dla obiektów świadczących usługi noclegowe: hoteli, pensjonatów, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i SPA.
 • Programy dla gastronomii
  Wdrażamy sprawdzone programy komputerowe do obsługi obiektów gastronomicznych: restauracji, pubów i barów.
 • Terminale dotykowe POS
  Terminale do sprzedaży dotykowej marki Posiflex o różnych wielkościach ekranów. Łatwe i szybkie w obsłudze, posiadają wbudowany procesor i pamięć, dostępne także z oprogramowaniem GASTRO. Odporne na trudne warunki pracy, również wodoodporne.
 • Drukarki bonowe
  Najnowocześniejsze drukarki na bar i do kuchni marki Posiflex i Epson. Dostępne jako urządzenia z termicznym nadrukiem oraz igłowym. Współpracują z terminalami dotykowymi POS.
 • Drukarki fiskalne
  Drukarki do punktów sprzedaży o różnym nasileniu ruchu klientów. Doskonała alternatywa do kas fiskalnych, która poszerzy możliwości sprzedaży Twojego obiektu. Drukarki pracują w ramach komputerowych systemów sprzedaży z zainstalowanym oprogramowaniem obsługi klientów. Sprawdź naszą ofertę!
 • Kasy fiskalne
  Standardowe i zaawansowane modele kas fiskalnych do stanowisk sprzedażowych w obiektach hotelowych i restauracyjnych. Zapytaj również o usługi serwisu kas.
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów