Kategorie

Producenci

Strona firmy

eBiuletyn-Newsletter

WARMTEC Prestige P2 - Suszarka do włosów Powiększ do pełnego rozmiaru

WARMTEC Prestige P2 - Suszarka do włosów

moc 1200W, biała z chromowanym wykończeniem

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 5 sztuk tego produktu.

netto

88,62 zł

Suszarka hotelowa do włosów: warmtec® P2 seria Prestige

Suszarka hotelowa do włosów model P2 posiada ścienny uchwyt bazowy do montażu stacjonarnego, pozwalający umieścić suszarkę na stałe w łazience lub w pokoju. Seria Prestige suszarek do włosów warmtec® wyróżnia się przede wszystkim wzornictwem - styliści wykorzystali akcenty chromowane, które zdecydowanie polepszają estetykę urządzeń i nadają suszarkom prestiżowy wygląd. Chromowana kratka wlotu powietrza w modelu P2 świetnie komponuje się z wysokiej jakości tworzywem ABS, z którego wykonano zarówno suszarkę, jak i uchwyt bazowy. Montaż jest bardzo prosty, a urządzenie można podłączyć do sieci za pomocą klasycznej wtyczki do gniazdka. P2 to bardzo zgrabna i poręczna suszarka do włosów z praktycznym i wygodnym uchwytem ściennym. Zarówno suszarka, jak i baza są wykonane z tego samego tworzywa odpornego na promienie UV więc nie ma groźby przebarwień obudowy w wyniku działania ostrego światła słonecznego. Typ hotelowy suszarki charakteryzuje się tym, że oprócz uchwytu ściennego, posiada włącznik główny oraz specjalny sprężynujący włącznik naciskowy, dzięki któremu suszarka pracuje tylko w dłoni, po odłożeniu wyłącza się automatycznie. Włącznik naciskowy gwarantuje bezpieczeństwo – nie ma możliwości pozostawienia suszarki w trybie pracy. Model P2 ma dwustopniową regulację mocy i podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem (termik i bimetal). Niewątpliwe atuty tej suszarki to m.in. bardzo łatwy montaż, wysoka niezawodność, stosunkowo cicha praca i eleganckie wzornictwo.

Zalety suszarki hotelowej do włosów warmtec® P2 seria Prestige:

- dwustopniowa regulacja mocy,
- obudowa i baza z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na promienie UV,
- podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem – termik+bimetal,
- naciskowy włącznik,
- eleganckie wzornictwo z elementami chromowanymi,
- cicha praca,
- prosty montaż.
 

Bezpieczeństwo

Mając na względzie najwyższe standardy bezpieczeństwa, wszystkie suszarki hotelowe marki warmtec® zostały fabrycznie wyposażone we włącznik główny, włącznik naciskowy i system podwójnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, w tym tzw. termik. Producent zapewnia bezpieczne i bezstresowe użytkowanie każdej hotelowej suszarki marki warmtec®.

Dane modelu warmtec® P2 seria Prestige:

napięcie zasilające:
~230V/50Hz
moc grzewcza:
1200W
temperatura powietrza:
40-54°C
waga:
0,70 kg
wymiary:
90x195x205 mm
stopień ochrony:
IPX1
klasa ochrony:
II
gwarancja:
2 lata door-to-door
poziom hałasu:
65dB
 

Dlaczego warmtec®?

Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każda suszarka zanim trafi z linii produkcyjnej do sprzedaży, przechodzi kontrolny test sprawności i jakości wykonania. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" – oznacza to, że w przypadku usterki transport do serwisu i ponowna dostawa są dla klienta bezpłatne. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.