Zdalne nadawanie dostępu do zamków - szybko, łatwo i przyjemnie

Zdalne nadawanie dostępu do zamków - szybko, łatwo i przyjemnie

Posiadasz apartament lub obiekt bez recepcji? Jeżeli tak to z pewnością spotykasz się z następującym problemem: gość przyjeżdża wieczorem, a Ty musisz specjalnie wyjść z domu, pojechać do obiektu i przekazać mu klucze lub kartę do drzwi. Jest to bardzo uciążliwe zarówno dla Ciebie jak i dla gościa, który niejednokrotnie musi czekać aż będzie mógł wejść do pokoju.

Mam dla Ciebie rew3lacyjne rozwiązanie: zamek elektroniczny na kod dostępu, kartę zbliżeniową i bluetootha. Dostęp do zamka nadawany jest zdalnie przez darmową aplikację. Gość hotelowy wykupując pobyt otrzymuje od Ciebie specjalny kod do drzwi, który działa przez zadany przez Ciebie okres czasu. Mało tego: korzystając ze specjalnych bramek wifi możesz w czasie rzeczywistym otrzymywać powiadomienia o otwarciu drzwi jak i otwierać zamek zdalnie! Aplikacja działa w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Jednym z takich rozwiązań jest zamek elektroniczny firmy vG-lock model BL5 działa na Bluetooth BLE, kartę Mifare13,56 MHz, kody cyfrowe oraz awaryjnie na klucz mechaniczny. Zamek jest przeznaczony do apartamentów na wynajem oraz wszędzie tam gdzie potrzebne jest zdalne nadawanie dostępu. Zamek przeznaczony jest do zastosowań wewnętrznych.


Post comments