50" Telewizor hotelowy LED Samsung HG50ET690

Telewizor z Zaawansowanym Trybem Hotelowym. Funkcjonalności: rozdzielczość Full HD, DVB-T/C, MPEG2/4, Mixed Chanel List, niskie zużycie prądu.

Ten produkt wyceniany jest indywidualnie. W celu jego zamówienia zadzwoń pod numer 61 842 03 25 lub napisz e-mail na adres: biuro@mcm.com.pl

Złóż zapytanie !

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o wycenę.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

50" Telewizor hotelowy LED Samsung HG50ET690

50" Telewizor hotelowy LED Samsung HG50ET690

Telewizor z Zaawansowanym Trybem Hotelowym. Funkcjonalności: rozdzielczość Full HD, DVB-T/C, MPEG2/4, Mixed Chanel List, niskie zużycie prądu.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Cechy i funkcjonalności telewizora Samsund LED 39":

energy saving

Oszczędność energii do 50%
Szeroki wybór wydajnych telewizorów LED firmy Samsung wyznacza standardy w zakresie oszczędzania energii i redukcji kosztów. Ekrany Samsung Hospitality to efektywne rozwiązanie dzięki energooszczędnym funkcjom i możliwości zmniejszenia kosztów nadzoru i zarządzania. Nasze ekrany oferują szereg rozwiązań zaprojektowanych celem obniżenia zużycia energii oraz kosztu rachunków za prąd. Technologia Samsung LED zmniejsza zużycie prądu o blisko 50% w porównaniu z Energy STAR 4.0. To oznacza, że telewizor 56” Samsung LED zużywa tę samą ilość energii co zwyczajny telewi-zor 32” LCD. Co więcej, telewizory Samsung LED są wytrzymałe i oferują możliwość długotrwałego użytkowania bez utraty jakości obrazu. Ekrany Samsung są również wytwarzane z mniej szkodliwych materiałów, tak więc produkcja i proces recyklingu są dużo bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska.

ramka

Wąska rama
Lekkie i eleganckie ekrany Samsung Hospitality wykorzystują innowacyjne podejście One Design, przewidujące zmniejszenie ramy telewizora do zaledwie 14mm/0.55cali grubości. Zastosowanie tak rewolucyjnie wąskiej obudowy oznacza nie tylko po prostu większy ekran, ale możliwość wstawienia większego ekranu w miejsce, gdzie wcześniej pasowały tylko mniejsze rozmiary. Tak dobrze przemyślane szczegóły są elementem cenionym przez zamożnych gości – gdyż dają możliwość bogatszych i lepszych doznań w czasie oglądania telewizji, przez co wzrasta prestiż hotelu.

My Channel

Podaruj gościom kontrolę dzięki My Channel
Dzięki Samsung Hospitality Displays każdy gość może poczuć się jak w domu, bez względu na pochodzenie. Nasza funkcja My Channel została zaprojektowana dla maksymalnej wygody. Pozwala to gościom na dostęp do kanałów według ich osobistych upodobań, poprzez wybranie kraju i rodzaju kanału. Dzięki temu goście mogą szybko i sprawnie wyszukać i oglądać żądane kanały. Pozwala to na oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba już wertować całego menu w poszukiwaniu ulubionego programu lub filmu.

podstawa obrotowa

Obrotowa podstawa z kilkoma ustawieniami
Podstawa ekranów Samsung Hospitality obraca się o 90 stopni w obu kierunkach z możliwością zablokowania na 20, 60 i 90 stopniu, zatem niezależnie od tego, w którym miejscu pokoju będą znajdować się goście, powinni mieć doskonały widok na ekran telewizora.

pilot wielokodowy

Pilot wielokodowy dla maks. 10 telewizorów
Przy pomocy wielokodowego pilota Samsung Hospitality Display można zarządzać aż 10 telewizorami na raz z jednego pokoju. Oznacza to, że goście mogą oglądać telewizję bez zakłóceń na siłowni lub w innych pomieszczeniach hotelu.

soundbar

Obsługa głośników Soundbar
Ekrany Samsung Hospitality są kompatybilne z głośnikami Soundbar dzięki wspieraniu technologii HDMI-CEC. Po podłączeniu głośników Soundbar do ekranu Samsung Hospitality za pomocą kabla HDMI dochodzi do automatycznego zastosowania ustawień TV audio oraz funkcji blokady menu, w związku z czym nie trzeba osobno konfigurować głośników oraz można zablokować gościom możliwość zmiany ustawień. Za pomocą jednego pilota, goście mogą obsługiwać jednocześnie telewizor oraz głośniki. Dzięki zamontowanym na ścianie głośnikom Soundbar będą mogli Państwo zapewnić gościom dźwięk “3D Surround Sound” za pośrednictwem tylko jednego łatwego w instalacji urządzenia, które pasuje do najbardziej prestiżowych wnętrz i nadaję Państwa pomieszczeniom nutę elegancji.

easy installation

USB clonning

System zarzadzania

Łatwa instalacja i konfiguracja
Ekrany Samsung Hospitality posiadają czytelne i proste instrukcje krok po kroku, które wyświetlane są na ekranie i prowadzą użytkownika przez cały proces instalacji.

Klonowanie przez USB (do szybkiej konfiguracji i aktualizacji TV)
Dzięki innowacyjnej funkcji klonowania przez USB mogą Państwo w celu zwiększenia efektywności pracy w prosty sposób wybrać określone ustawienia, takie jak kanały, obraz, głośność, wyświetlanie logo, a następnie skopiować je do wszystkich telewizorów, oszczędzając czas na wybieranie ustawień osobno w każdym urządzeniu.poświęcany na ustawianie odbiorników indywidualnie.

Manager kanałów
Proste zarządzanie doborem kanałów oraz dostępność zarówno analogo-wych jaki i cyfrowych kanałów dla każdego ekranu Samsung Hospitality Display niezależnie od systemu. Dzięki mapowaniu kanałów mogą Państwo przemianowywać i zmieniać kolejność kanałów wedle własnych preferencji.

Wiadomość powitalna i wyświetlanie logo
Pozwala na zaznaczenie oraz rozpowszechnienie wizerunku Państwa marki poprzez wyświetlanie logo oraz wiadomości powitalnej dla wszystkich gości. Informacje te mogą być wyświetlane w zależności od ustawienia przez 3-7 sekund.

tryb muzyczny

System energooszczędny

Tryb oszczędzania energii
Dzięki trybowi oszczędzania energii mogą Państwo w urządzeniach Samsung wybrać spośród trzech wstępnie zdefiniowanych zoptymalizowanych ustawień, które kontrolują ilość energii pobieranej przez telewizor.

Tryb muzyczny
Gdy gość podłączy do ekranu Samsung Hospitality zewnętrzne urządzenie w celu słuchania muzyki, to podświetlenie ekranu można wyłączyć, zmniejszając moc pobieraną przez urządzenie na czas pracy trybie muzycznym.

Pilot Samsung Purecare
Dzięki trybowi oszczędzania energii mogą Państwo w urządzeniach Samsung wybrać spośród trzech wstępnie zdefiniowanych zoptymalizowanych ustawień, które kontrolują ilość energii pobieranej przez telewizor.

zabezpieczenia

Rozwiązania zabezpieczające

Antykradzieżowa zaślepka na baterie
Uzupełnianie skradzionych baterii może być kosztowne na dłuższą metę. Z tego względu piloty do ekranów Samsung Hospitality posiadają specjalną przykręcaną zaślepkę na baterie.

Ognioodporna obudowa
Aby zapobiec zniszczeniu państwa urządzeniom telewizji hotelowej wskutek ognia, obudowy ekranów Samsung Hospitality zbudowano z materiału ognioodpornego, który wytrzymuje ekstremalnie wysokie temperatury i jest ponadto niepalny, powstrzymując rozprzestrzenianie się ognia.

remote jack pack

Komfort gości

Zegar w oprogramowaniu
Przez naciśnięcie przycisku “info” na pilocie ekranu Samsung Hospitality, Państwa goście będą mogli sprawdzić godzinę, nawet gdy telewizor będzie wyłączony.

Obsługa modułu Remote Jack Pack
Dzięki modułowi Jack Pack Państwa goście mogą podłączyć i obsługiwać rożne urządzenia elektroniczne do telewizora, np. laptopy, kamery itp.

Wyjście słuchawkowe i ID słuchawek
Ekrany Samsung Hospitality mają gniazdo słuchawkowe do podłączania słuchawek bezpośrednio oraz ID słuchawek, które rozpoznaje słuchawki podłączone do łóżka, stołu w tym samym pokoju. Wówczas mogą Państwo bez problemów wydłużyć kabel słuchawkowy hotelu lub w otoczeniu hotelowym.

Wyjście na zewnętrzne głośniki
Ekrany Samsung Hospitality umożliwiają podłączenie dźwięku w innych częściach apartamentu, przykładowo do głośników łazienkowych, tak aby goście mogli słyszeć telewizję w każdym miejscu.

Wejście z automatycznym wykrywaniem
Wejście z automatycznym wykrywaniem pozwala telewizorowi Samsung Hospitality Display na automatyczne wykrywanie jakichkolwiek kompatybilnych urządzeń cyfrowych podłączonych do telewizora poprzez HDMI lub USB bez konieczności regulacji.

Kompatybilność z multimediami przez USB 2.0
Umożliwia gościom oglądanie własnych filmów, zdjęć i słuchanie własnej muzyki tylko poprzez podłączenie swojego urządzenia USB do ekranu Samsung Hospitality Display i bez żadnych ograniczeń co do formatu.

5 innych produktów w tej samej kategorii: